Tüm Şehirlerde Montaj İmkanı!

Bizim için hizmet; danışma, planlama, finanse etme, kurulum ve destek demektir. GPS cihazlarımızın kurulumu kolaydır ve her araç atölyesinde montajı yapılabilir. Konfor ve zaman kayıplarını önleme adına size bulunduğunuz şehirde montaj imkanı sunuyoruz. Her şey garanti kapsamında yapılmaktadır. Hizmetlerimize gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

  • Satın aldığınız araç takip cihazınızı ister kendiniz isterseniz bir araba atölyesinde kısa süre içinde montajını yaptırıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Takip cihazımızın montajı çok kolaydır; satış ve satış sonrası servisimizle de müşteri hizmetlerimiz her zaman yardıma hazırdır.
  • Takip cihazımızı tak çalıştır özelliği ile kurulum gerektirmeden kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Kullanıma başlar başlamaz GPS takip sistemimiz ile web üzerinden filonuzu veya araçlarınızı izlemeye başlayabilirsiniz.

Montaj ve Kurulum

Görmüş olduğunuz kırmızı enerji kablosu araçtan gelen beslemenin (+) ucuna takılmaktadır. Siyah topraklama kablosu ise (-) uca bağlanmaktadır. Beyaz kontak kablosu ise araç kontak elektrik kablosuna bağlanmaktadır.

Bu şekilde araç kontağı her çalıştırıp kapatıldığında cihaz start ve stop sinyallerini hazırlar ve sunuculara gönderir.

Basic GPS Takip Cihazınızın montajı yapıldıktan sonra cihazı resimdeki yüzü gökyüzünü görecek şekilde konumlandırın. Bu sayede cihaz, konumunu daha rahat belirleyebilir. Bu şekilde konumlandırıldığı takdirde herhangi bir antenin bağlanmasına gerek yoktur. Ayrıca cihazınızı parazit yapmaması için radyo ve hoparlörlerden 30cm uzaklıkta tutmanız gerekmektedir.

Ufuk Araç Takip Sistemleri - Basic Takip Cihazı Montajı