Ufuk Araç Takip Sistemleri - Filo Takip Sistemi

Filonuzu Yönetmek Şimdi Daha Kolay!

Sunduğumuz kullanışlı ara yüz ve özel seçeneklerle donatılmış filo takip sistemi ve üstün GPS teknolojisine sahip araç takip cihazları ile 7 gün 24 saat filonuzu kolayca izleyebilir ve yönetebilirsiniz. Çağdaş yazılımlarla birlikte mühendis ekibimiz ve özel müşteri hizmetleri temsilcilerimizle filonuzu takip etmek düşündüğünüzden daha kolay hale gelir, böylelikle filonuz üzerinde tam denetim sağlayabilirsiniz. Avrupa standartlarındaki araç takip sistemimizi kullanarak filonuzu kolayca izleyebilirsiniz. Monitörünüz başından kalkmadan tüm araçlarınızın rotasını ve görev tanımlarını görüntüleyebilir, online olarak iletişime geçebilirsiniz.

Kullanışlı Ara Yüz

Kullanıcı dostu ara yüze sahip yazılımlarımızla araçlarınızı kolaylıkla takip edebilir ve istediğiniz ayarları bir kaç tıklamayla halledebilirsiniz.

Zaman Tasarrufu

Araçlarınız ve sürücüleriz sistemde belirttiğiniz saatlere göre çalışır. Böylece hem çalışanlarınız hem de araçlarınızdan maksimum verim alırsınız.

Teknik Destek

Müşteri hizmetlerimiz ve yazılım ekibimiz size yardımcı olmak için sürekli hizmet vermektedir.

Yakıt Tasarrufu

Araçlarınızın günlük kat edecekleri yol miktarını ve rotalarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Böylece yakıttan da tasarruf sağlamış oluruz.

Hırsızlık Koruması

Herhangi bir çalıntı durumunda araçlarınızı kolaylıkla uzaktan kapatabilirsiniz.

Tam Denetim

Filo takip sistemi ile araçlarınız her an kontrolünüzde olur. Araçlarınızın çalışacakları bölgeleri kendiniz belirleyebilirsiniz.