Araç Takip Sistemleri ile araçlarınız daima kontrolünüzde!

Araç takip sistemi, işletmelerin sahada bulunan araçlarını, çalışanlarını, değerli yüklerini internet üzerinden izleyip takip edebilmelerini sağlayan ve GPS teknojisini kullanan bir takip sistemidir. Araca takılan araç takip cihazları, araç takip sistemi yazılımı ve aparatlar sayesinde GPS uydularından konum bilgisi alınır. Araç üzerindeki sensörlerden farklı bilgiler toplanır. Alınan bilgiler GSM/GPRS üzerinden yurtdışında konumlandırdığımız serverlarımıza iletilir. Bu veriler araç takip sistemi yazılımımız sayesinde işlenerek internet üzerinden portalımız aracılığı ile kullanıcılarımıza iletilir. Müşterilerimiz internetin olduğu her ortamdan araçlarını kontrol edebilirler.

araç takip sistemi

Ekonomik Sürüş Takibi

Sürücünün uygun kullanım alışkanlıklarını kazanmasını sağlayarak işletme giderlerinin azaltılmasına katkıda bulunur.

Rölanti Takibi

Araç kullanım ekonomisi açısından son derece önemli olan rölanti süresi, aracın boşta çalışması ile ortaya çıkan eksta maliyeti denetim altına alınır.

Zamanında Varış Tesbiti

Aracın gerçek konumu ile varış noktasına ne kadar uzakta olduğu araç takip sistemi sayesinde görülür. Doğru planlama ve bilgilendirme yapılır.

Güvenli Sürüş Takibi

Sürücünün aracı kullanmaya başladığı andan itibaren yaptığı hareket, durma ve park etme gibi süreleri araç takip sistemi ile kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

Hırsızlık Koruması

Herhangi bir çalıntı durumunda araçlarınızı kolaylıkla uzaktan kapatabilirsiniz.

Tam Denetim

Filo takip sistemi ile araçlarınız her an kontrolünüzde olur. Araçlarınızın çalışacakları bölgeleri kendiniz belirleyebilirsiniz.

Anlık Takip İmkanı

Portalımızdan aracınızın veya filonuzun gidiş geliş ve kalkış saatlerini görebilir, bekleme süresini tespit edebilirsiniz.

Size her açıdan kazançlı bir sistem olan araç takip sistemlerimiz zamandan ve maliyetten kazandırmasının yanısıra, filo veya araclarınızı denetiminizde tutabilirsiniz.

Sürücü Kontrolü

Sürücünüz ise sizin daha önce belirlediğiniz iş tanımını görür, nereye gideceğini ve ne kadar sürede gideceği hakkında tam bilgi sahibi olabilir.

Böylelikle kendisinden istenilene hızlı bir şekilde yanıt verebilmiş olur, gün içerisinde mola saatlerini kontrol altında tutmasını sağlar. Ayrıca daha fazla iş almaya ve araçlarınızın daha verimli kullanılmasını mümkün kılabilir.

Zaman ve Yakıt Tasarrufu

Firmanınıza ve çalışanlarınıza güvenilirlik artar. İşletme giderleriniz düşer.Güvenli bir sürüş sağlarsınız.

Adres bulma problemleri sebebiyle yaşanan zaman ve yakıt ihmalleri de ortadan kalkmıs olur. Sürücünüz kendisine verilen rotadan dışarı çıktıgında size hemen sms veya mail yoluyla bilgilendirilirsiniz.İletişim

(0232) 339 60 06
  • Horizont Bilgisayar Yazılım Araç Takip Sistemleri Dış tic. Ltd. Şti.

  • 1376 Sok. No:3/AF Boran Plaza, Halkapınar/İzmir

  • info@ufuk-aractakip.com.tr