Filonuzu Yönetmek Şimdi Daha Kolay!

Sunduğumuz kullanışlı arayüz ve özel seçeneklerle donatılmış filo takip sistemi ve üstün gps teknolojisine sahip araç takip cihazları ile 7 gün 24 saat filonuzu kolayca izleyebilir ve yönetebilirsiniz. Çağdaş yazılımlarla birlikte mühendis ekibimiz ve özel müşteri hizmetleri temsilcilerimizle filonuzu takip etmek düşündüğünüzden daha kolay hale gelir, böylelikle filonuz üzerinde tam denetim sağlayabilirsiniz. Avrupa standartlarındaki araç takip sistemizi kullanarak filonuzu kolayca izleyebilirsiniz. Monitörünüz başından kalkmadan tüm araçlarınızın rotasını ve görev tanımlarını görüntüleyebilir, online olarak iletişime geçebilirsiniz.

Filo takip sistemi

Kullanışlı Arayüz

Kullanıcı dostu arayüze sahip yazılımlarımızla araçlarınızı kolaylıkla takip edebilir ve istediğiniz ayarları bir kaç tıklamayla halledebilirsiniz.

Zaman Tasarrufu

Araçlarınız ve sürücüleriz sistemde belirttiğiniz saatlere göre çalışır. Böylece hem çalışanlarınız hem de araçlarınızdan maksimum verim alırsınız.

Teknik Destek

Müşteri hizmetlerimiz ve yazılım ekibimiz size yardımcı olmak için sürekli hizmet vermektedir.

Yakıt Tasarrufu

Araçlarınızın günlük katedecekleri yol miktarını ve rotalarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Böylece yakıttan da tasarruf sağlamış oluruz.

Hırsızlık Koruması

Herhangi bir çalıntı durumunda araçlarınızı kolaylıkla uzaktan kapatabilirsiniz.

Tam Denetim

Filo takip sistemi ile araçlarınız her an kontrolünüzde olur. Araçlarınızın çalışacakları bölgeleri kendiniz belirleyebilirsiniz.


Filo Takip Sistemi'nin Avantajları

  • Filonuzu izlerken gps sistemimizle beraber hata payı olmaksızın kesin veriler üzerinden bilgi sahibi olursunuz.
  • Elektronik raporlama ile günlük, aylık, yıllık verilere ulaşırsınız.
  • Filo takip sistemimizi kullanmanızın avantajıyla birlikte hangi aracınızın firmadan çıkış yaptığını, taşıma nakliye işleminin ne kadar sürdüğünü, ne kadar mola verdiğini, izlediği rotayı, araç şöförünü, aracınızda arıza olup olmadığını ve bakım sürelerini kolayca takip edersiniz.
  • Limanlar ve madenler gibi logistik faliyetlerinin yoğun olduğu işletmeler ve fabrikalarda giriş-çıkış raporlamalarının kontrol altında tutulması zordur.
  • Ufuk Filo Takip Sistemimiz ile bu raporlamalar daha kolay hale getirilir. Rapolarınızı web üzerinden takip edebileceğiniz gibi dilerseniz pdf ve excel gibi formatlarda çıktı olarak da alabilirsiniz.

İletişim

(0232) 339 60 06
  • Horizont Bilgisayar Yazılım Araç Takip Sistemleri Dış tic. Ltd. Şti.

  • 1376 Sok. No:3/AF Boran Plaza, Halkapınar/İzmir

  • info@ufuk-aractakip.com.tr