Maksi paket seçeneği ile yapılabilecek alt kullanıcı oluşturma özelliği

2 veya daha fazla araca sahipseniz kendi şifrenizi paylaşmak istemiyorsanız, ayrıca bu araçların sadece yetki verilen kişi tarafından yetki verilen özelliklerini görmesini sağlamak için alt kullanıcı oluşturabileceğiniz maksi paket kullanılabilirsiniz.

Peki alt kullanıcı nasıl oluşturulur? Ne işe yarar?

  • Portal sayfasına giriş yapılır. Standart menü ekranında yeşil şerit üzerinde diğer fonksiyonlar sekmesi tıklanır.
  • Açılan sekmede Kullanıcı Hakları kısmı tıklanır.
  • Sol tarafta yeni kullanıcı kutusu tıklanır.
Ufuk Araç Takip Sistemleri - Takip Sistemleri Alt Kullanıcı Oluşturma
  • Açılan sayfada yeni kullanıcı (istenilen alt kullanıcı) bilgileri yazılır, kaydet butonuna basılır. Kaydetme işlemi tamamlandıktan sonra diğer fonksiyonlar tekrar tıklanıp kullanıcı hakları kısmına giriş yapılır.
  • Ekranın ortasında oluşturduğunuz alt kullanıcı bilgisini görüntüleyebilirsiniz. Alt kullanıcı bilgisinin hemen sağında kalem işareti görüntülenmektedir. Bu kalem işaretine tıklayıp oluşturduğunuz alt kullanıcının hangi araç veya araçlarınızı görmesini istiyorsanız o aracı işaretleyerek sonrasında ise araçla ilgili kayıtların sadece sizin istediğiniz uygun gördüğünüz kadarına ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
  • Araç sayıyız fazla ve atayacağınız özellikler aynı ise favori özellik kaydı oluşturabilir ve her araç için ayrı ayrı özellikleri seçmek zorluğu yaşamazsınız .Bu portal özelliği ile tüm araçlarınızı siz görüp hangi araçların kimler tarafından farklı şifrelerle görüntülenebileceğine siz karar veririsiniz…

 

Araç takip sistemimizi test etmek için demo sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Demo Sayfasına Git

Alt Kullanıcı ekleme ve maxi paketin sunduğu daha birçok özellik için bize ulaşabilirsiniz!