Webportal üzerinden aracınızın günlük rota takibini nasıl yapabileceğiniz hakkında yazımızı okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

Plaka şeklindeki sembol yazısına (genelde plaka yazılan kısım) tıklanır, aşağıdaki rota ekranı görünür hale gelir. Aracın gün içinde nerelere gittiğini haritayı yakınlaştırıp görme imkanınız olur. Mavi rota üzerinde anlık hızları ve aracın durduğu yerleri de görebilirsiniz. Haritanın hemen üstünde 00 01...24 e kadar yazan bir cetvel vardır bu aracınızın kontak açıp kapatma zamanlarını gösteren bir çizelgedir.

arac takip sistemi


Cetvelin hemen içinde gördüğünüz yeşil şeritlerin üzerine gelip tıkladığınızda aracınızın çalışma saatlerini ve rotalarını ayrı ayrı görebilirsiniz. Hemen çizelgenin sol tarafında bulunan tarih kısmını ay-gün-yıl olarak değiştirerek geçmişe dönük arama yapabilirsiniz.


Günlük km-Aylık km kontrolü nasıl yapılır?


Araç çalışma çizelgesinin hemen üstünde konum-rota-canlı- günlük km - aylık km... şeklinde bir menü vardır. Günlük km kutusuna tıkladığınızda araç o gün nereden nereye gitmiş, kaç km yol yapmış, ne kadar süre kontak kapalı olarak kalmış, şöför ataması yapıldıysa hangi şöför kullanmış görebilirsiniz. Hatta 4dk dan sonra rölantide çalıştıysa kaç dk rölantide çalıştığını görebilirsiniz. Aylık km kutusuna da tıkladığınızda gün gün aracınız kaç km yaptıysa görebilir, dilerseniz geçmiş tarihe dönüp kontrol yapabilirsiniz.

arac takip sistemi

Araç takip sistemimizi test etmek için demo sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Demo Sayfasına Git