Sizin için her bütçeye uygun araç takip sistemi paket fiyatları hazırladık.

22₺ Ayda Herşey Dahil Araç Takip Sistemi!

  • TAKİP CİHAZI ücrete dahil
  • TURKCELL DATA HAT ücrete dahil
  • HARİTA ücrete dahil
  • HİZMET BEDELİ - YAZILIM ücrete dahil

Ekonomik Paket

Sinyal ve konum detaylarıyla ilgilenmiyorsanız, sizin için önemli olan yalnızca aracınızın o an bulunduğu konumsa ve bu bilgiyi bilgisayar ekranından kontrol etmek istiyorsanız bu paket tam size göre! Data hattının da ücretsiz verildiği bu pakette cihazınızın anlık konumunu bilgisayar ekranından görürsünüz, eriştiğiniz konum bilgisi gün sonunda silinir. Cep telefonu uygulaması, detaylı rota izleme vb. fonksiyonlar için ek ücret ödemeniz gerekir.

Canlı Paket

Aracınızı internetin olduğu her yerden (cep telefonu, tablet, bilgisayar) gps takip cihazı ile takip etmek istiyorsanız, günlük ve aylık (12 ay) araç hareketlerini rapor olmak görmek istiyorsanız, detaylı rota takibi yapmak istiyorsanız, güvenli alan oluşturmak, hız-km sınırı belirleyebilmek ve motor durdurma fonksiyonunu kullanmak gibi detaylara önem veriyorsanız data hattının da fiyata dahil olduğu klasik paketi seçmeniz daha uygun olur.

Maxi Paket

Klasik paketteki fonksiyonlara ek olarak hız bilgisi sizin için önemliyse ve anlık hızlanmayı grafik olarak da görmek istiyorsanız, 18 ay boyunca cihazdan gelen verilerin saklanmasını istiyorsanız, birkaç aracınız var ve farklı şifrelerle farklı araçları görünür hale getirmek alt kullanıcı oluşturmak istiyorsanız, yakıt-sürücü takibi gibi ek sensörler kullanacaksanız data hattının da fiyata dahil olduğu bu paketi tercih etmelisiniz.

Paket tercihiniz ne olursa olsun kullanacağınız harita da önemlidir. Kapı numaraları, caddeler, mahalleler, hastane, özel yerleşim yerlerini de kapsayan harita görüntüsü için Başarsoft harita kullanmanızı öneririz.

Tüm paket özelliklerimizi denemek ve haritaları incelemek için demo sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Demo Sayfasına Git

SATIN ALMA VE SATIŞ SONRASI TAM DESTEK!

Araç takip sistemi fiyatları oluşturulurken fiyatlandırmayı etkileyen ücretler vardır. Bunlar; araç takip cihazı bedeli, data hat bedeli, web yazılım bedeli ve harita (opsiyonel) ücretleridir. Bu birimlere ödeme yapmanız gerekir. Bu araç takip sistemleri sektöründeki her firma için geçerlidir.

Araç takip cihazı dışında ödemeniz gereken data hat, web yazılımı ve harita için aşağıda sizin için özel olarak oluşturduğumuz paketleri inceleyebilir, ihtiyaçlarınızı karşılayacak en uygun paketi seçerek ekonomik bir yazılım desteği alabilirsiniz.

Araç takip cihazlarımızı incelemek için gps takip cihazı fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için çağrı merkezimizden destek alabilir, soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. (0232) 339 60 06


Araç takip sistemimizden hangi şirketler faydalanır?