Webportal üzerinden aracınızın motor durdurma ve açma özelliğini nasıl kullanabilceğinizi yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Portal ana ekran açıkken ekranın üst kısmında bulunan yeşil serit üzerindeki Diğer Fonksiyonlar tıklanır.

Hırsızlık Koruma seçeneği tıklanır.

  • Açılan sayfada hangi aracın kontağını kapatmak istiyorsanız o araç soldaki kutucuktan seçilir ve ok tuşu tıklanır. Açılan yeni sayfada adım 1 kutucuğunun altında motor açık motor kapalı seçenekleri görüntülenir.Blokaj fonksiyonunu aktif hale getirmek için motor kapalı seçeneği bir kez tıklanır, işlem gerçekleştirildiğinde sayfanın orta kısmında işlemin başarıyla gerçekleştirildiğine dair kutucuk açılır.
arac takip sistemi

  • Blokaj fonksiyonunu deaktif yapmak için de aynı seçimler yapılarak motor açık segmesine 1 kez tıklamanız yeterli olacaktır. Unutulmaması gereken konu blokaj devreye almak veya devreden çıkarmak için ilgili kutucuğa bir kez basmanız yeterli olacağıdır. Ardarda basmak blokaj için kullanılan rölenin kendini korumaya almasına yol açabilmektedir.
  • Bu da aracınızın çalışmasını engelleyeceği için aracı tekrar çalıştırmak isterseniz oto elektrikçi müdahalesi gerekebilir.
arac takip sistemi

Araç takip sistemimizi test etmek için demo sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Demo Sayfasına Git